“Operasyona savaş diyenler ihanet içindedir. Savaş devletlerle yapılır. Karşımızda savaşacak bir devlet yok. Bu harekat, teröristlerin tasfiye edilmesi operasyonudur ve edileceklerdir.”(İçişleri Bakanı Soylu)

TSK’nın uçaklardan bildiri atıyor.
“Arap, Kürt ve Türkmen kardeşlerimiz, sizleri PKK terör çetelerinden kurtarmaya geldik.Bize ve size büyük yıkımları ve zararları olan bu çetelerden kurtulacaksınız. Sizlerin bu çetelerden ayrılmanızı ve silahlarınızı bırakmanızı bekliyoruz”

İnşaallah sivil halk bu uyarıya kulak verirlerde askerimizin işi kolaylaşır.

“Türk ordusunun Allah korkusu ve sivil hassasiyeti olmasa; emin olun o 30-40 km derinliğindeki güvenli bölgeyi 3 günde kurar.
Bu ordu, Fırat Kalkanı ve Zeytindalı harekatlarında bilerek tek bir sivilin burnunu bile kanatmadı.
Türk ordusu; yakmaz, yıkmaz, çocuk öldürmez…”(Murat Akan)

‎هُمُ الَّذ۪ينَ كَفَرُوا وَصَدُّوكُمْ عَنِ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ وَالْهَدْيَ مَعْكُوفًا اَنْ يَبْلُغَ مَحِلَّهُۜ وَلَوْلَا رِجَالٌ مُؤْمِنُونَ وَنِسَٓاءٌ مُؤْمِنَاتٌ لَمْ تَعْلَمُوهُمْ اَنْ تَطَؤُ۫هُمْ فَتُص۪يبَكُمْ مِنْهُمْ مَعَرَّةٌ بِغَيْرِ عِلْمٍۚ لِيُدْخِلَ اللّٰهُ ف۪ي رَحْمَتِه۪ مَنْ يَشَٓاءُۚ لَوْ تَزَيَّلُوا لَعَذَّبْنَا الَّذ۪ينَ كَفَرُوا مِنْهُمْ عَذَابًا اَل۪يمً
Onlar (Mekke’liler), o kimselerdir ki, Peygamberi inkâr ettiler ve (Kâbe’ye hediye edilmek üzere alıkonub) bekletilmekte olan kurbanlıkları (kesim) yerine ulaşmaktan engellediler. Eğer kendilerini tanımadığınız (Mekkeli kâfirler arasındaki) bir takım mümin erkeklerle mümin kadınları bilmemezlikten çiğneyib o yüzden size bir vebal gelecek olmasaydı, (Allah, size, Mekke’nin fethi için müsaade buyururdu). Allah’ın, Mekke’deki müminleri koruması, dilediği kimseyi rahmetine koymak içindir. Eğer onlar (Mekkedeki müminler, kâfirlerden) ayrılsalardı, onlardan kâfir bulunanları acıklı bir azab ile azablandırırdık.(Fetih Suresi 25. Ayet)

Şehit Çeçen Komutan Cahar Dudayev der ki;
“Tarih boyunca İslam alemi Türklerden faydalanmıştır. Türkler güçlü oldukça İslam alemi rahat ve huzur içinde olmuştur; zayıfladıkça, İslam alemi ezilmiş ve horlanmıştır. Türkler İslam’ın koruyucu gücü olmuşlardır.”

Barış Pınarı Hareketı Aslanlarımızdan birinin aldığı not: Lütfen Okuyun.

Tarih bizi çağırıyor ve kim olduğumuzu 100 yıllık Batı İşgali onlara çok acı bir şekilde öğretmiş:
RESULULLAHIN (ﷺ) ORDUSU

Ecdat Adilce yönetmeseydi burunlarında tütmezdik. Adilmiş gerçekten DEDELERİMİZ.(Ebu Bekir Sofuoğlu)

Rasulullah (sav):
‘Kendisine iyilik yapılan kişi, yapana:
‎جَزَاكَ اللهُ خَيْراً‎
(Cezakallahu hayran)
“Allah seni hayırla mükafatlandırsın!” derse, teşekkür borcunu yerine getirmiş olur.’

(Tirmizi) buyurur.

Rabbim yüzyıllarca İslam’ın sancaktarlığını başarıyla yürütmüş dedelerimizi tarafımızdan hayır ile mükafatlandırsın. Onlar gibi bizleride İslam ile, islam’ı da bizim ile Aziz eylesin. Amin!